Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Kolekcja Barbary Latowskiej” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Zdjęcia”

 

Grono nauczycieli z LO w Proszowicach

Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Latowskiej, Słowa kluczowe: XX w, Proszowice, grono nauczycielskie, LO w Proszowicach, Barbara Latowska


Siedza od lewej: ucz. Paluch,nauczyc. Chochla, prof. Latowski, dyr. Franciszek Kruczała,pani Pacyna – nauczyciel łaciny, prof. Dziedzic z Kresów. Zdjęcie wykonane przed budynkiem LO od str. ul. Kosynierów.


Nazwa dokumentu: Grono nauczycieli z LO w Proszowicach
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Kolekcja Barbary Latowskiej
Teczka (jednostki archiwalna): Zdjęcia
Numer ID: CATL 47 J / 16.1.1
Sygnatura: CATL 47_6_1_1
Autor: brak autora
Data wytworzenia: 1939
Miejsce wytworzenia: Proszowice
Typ dokumentu: fotografia
Język: pol
Prawa do dysponowania publikacją: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Proszowicach; Barbara Latowska - ofiarodawca
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: XX w, Proszowice, grono nauczycielskie, LO w Proszowicach, Barbara Latowska
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna w Internecie
Ten dokument dostępny jest w formie oryginalnego skanu dobrej jakości w Bibliotece Cyfrowej CATL. Kliknij tutaj aby przejść do tego dokumentu (link otworzy się w nowym oknie).
Zobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Zdjęcia"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.